stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na bok za sprawą zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych krajów jest daleko za nimi, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu dokładniej polscy producenci są w stanie przedstawić polskim klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najmodniejszych fasonów po wysokiej jakości tkaniny. W którym miejscu pojawia się przeszkoda konsumentów? Brak odpowiednich kompetencji projektujących czy może szukający są zbyt wymagający w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Klienci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, albo innej odzieży klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Podsumowując postarajmy się polubić to co Polskie! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym projektantom i pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty