slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia opisujące typową damę? Ja znam: milość, rodzina i ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Czego potrzebują panie? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie akceptują zachowania w nieskończoność zaangażowanego „sługi”. Jak bardzo często mówią z jednej strony pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciach, jednakże z drugiej strony w sekrecie marzą o tym by obecny partner od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom także kochają zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe lub większe potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skup się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty