producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Produkty złotnicze posrebrzane, albo też srebrne? Które kupujemy rzadziej? Ten spór trwa całkiem długo na rynku. Teraz spróbujemy udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Nie mniej zagadnienie nie jest takie łatwe jak się wydaje. Oba rodzaje wyrobów jubilerskich mają liczne wady, ale również i poważne zalety użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – z reguły produkuje się ją z wyizolowanego metalu. Z tego powodu pozostaje dużo droższa. Produkuje się taką biżuterię obrabiając rudy metali. Pozostaje zdecydowanie dostojniejsza oraz właśnie z tej przyczyny częściej wybierają ją klienci z klasy średniej. Również ważne pozostaje punkt jej zbytu, najczęściej są to salony jubilerskie. Jest elegancko pokazana w oświetlonych, witrynach. W czasie jej zakupu nierzadko zainkasujemy śliczne szkatułkę. W złotniczym punkcie pomoc na 100% pozostanie sympatyczniejsza i lepszej klasy. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie powinniśmy pamiętać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – jest z reguły wytwarzana ze stopów metali nieszlachetnych, a wykańcza się ją nieznaczną powłoką złota. Sztuczne wyroby raczej w niekrótkim czasie niszczeją i ludzie kupują nowe. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to oczywiście niewielka wartość produkcji. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać reakcje alergiczne, z reguły produkty z domieszką niklu. Co ważne modele tej biżuterii są nadzwyczaj piękne z uwagi na mieszankę, bez owijania w bawełnę stanowczo prościej ją wytworzyć. Zestawy W tym przypadku z reguły złożone są z 2 części – naszyjnika i bransoletki.
Reasumując biżuteria srebrna pozostaje lepiej zrobiona i nie uczula. Choć jest znacznie w wyższej cenie, ale także nie zużywa się w takim tempie jak sztuczna. Z kolei linie biżuterii platerowanej są wymyślniejsze i tańsze. Jaki rodzaj jest lepszy? Oczywiście biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty