ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale plotkarskie oraz poradniki tworzone są głównie z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są chętni do rozmów na temat ubioru czy dbania o wygląd. Kobiety uważają że nie warto pytać faceta o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że faceci lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest koncepcja prezentowania ubrań w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców odstrasza bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty