bizuteria-2020.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Świecidełka jest to pojęcie stosunkowo szerokie. Na jakie kategorie możemy dokonać ich podziału? Oczywiście przez surowiec, z jakiego zostały zrobione i jakie dodatki wykorzystano. My natomiast sporządzimy podział pod kątem rodzaju biżuterii.
Łańcuszki na Szyję – lubiane od wielu lat, tak samo poprzez płeć piękną i panów. Delikatna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze zamieszczona na piersi – esencja niewieściego uroku.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj nie tylko damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Zazwyczaj produkuje się je ze srebra. Odróżniamy cały szereg rodzajów koczyków, miedzy innymi Wkrętki. Właśnie one pozostają najbardziej znane pod względem produkcji zbranży złotniczej.
Sygnety (pierścionki) od zawsze ozdabiają nie tylko damską dłoń. Są takie zwyczajne, choć bywają również modele ze zdobieniami. Niebywale często mają jakąś personifikacje.
Bransolety to delikatne łańcuchy jakie kobiety zazwyczaj zakładają na rękę, jednak od pewnego czasu również na nogę, w ostatnich czasach stało się to bardzo „fajne”
Beads – typ, jaki przywędrował do naszego kraju ze stylowych Włoszech. Koraliki nakładane są tutaj na srebrną bransoletę z zapięciem. Dzięki temu, że koraliki występują w bardzo dużej liczbie wzorów praktycznie wszelka bransoletka jest oryginalna.
Na świecie pojawia się również seria pochodząca w Ameryce. W której charmsy są przyczepiane do ogniw bransoletki przy pomocy malutkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charmsy.
Obrączki – przynależą do rodziny pierścieni. Niedawno zdecydowanie doznały chodliwości. Wszystkie pary pragną posiadać wzory oryginalne i głęboką sentencją.
Zegarki – dziś przedstawiana końcowa grupa z działu biżuterii. Nierzadko kupowana i przez mężczyzn. Decydujący pozostaje nie tylko materiał, ale i mechanizm.
Rodzajów biżuterii jest zdecydowanie niemało. Jeśli już dokonujemy zakupu często lepiej znaleźć małą firmę jubilerską. Produkty będą niebagatelnie lepszej klasy, co więcej także delikatnie tańsze.

biżuteria 2020

Kategorie: posty