beauty77.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co sprawia że zmieniamy się w zdecydowane i pewne siebie kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest ważne przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinno się mieć na oku?
Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrej bielizny, powinien być materiał, gdyż to on zaświadcza o wygodzie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To materiał decyduje o wartości oraz także o tym czy spełni swoją rolę w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas sytuacjach
Stroje bieliźniane produkowane są zazwyczaj z
tkanin naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznych. Jeśli chodzi o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej stosuje się bawełnę. O jakości bawełny mówi nam długość sprężystość włókien. Wyróżnić można dwa rodzaje bawełny- czesana oraz superczesana.Obie są przyjemne dla skóry. Bielizna bawełniana jest bardzo powiewna a co więcej powoduje że skóra może oddychać swobodnie. Coraz częściej zaczyna się ekspolatować włókna bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne i rozciągliwe. Jednak w dzisiejszym świecie mody produkty naturalne często zastępowane są produktami sztucznymi, w tym przypadku także tak jest. Jako przykład podamy elastan który od długiego czasu jest udoskalany i ciągle znajduje duże zainteresowanie i użytek. Łączy się go również z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter do niego ma polyamid – oddychający materiał i niebywale lekki.

Beauty 77

Kategorie: posty